PSYCHOTERAPIA

Życie jest sztuką nadawania znaczeń temu co nas spotyka. Uważam, że dwa umysły mogą sześciokrotnie łatwiej nadać właściwe znaczenie niż jeden  (właściwie to dla mnie takie, które jest po prostu wspierające). Właśnie z tego powodu tak cenię psychoterpię, pomaga bowiem przekształcać te niewspierające punkty widzenia w te, które osadzone są w rzeczywistości.

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie Analizy Transakcyjnej oraz stosującym w psychoterapii metody pracy z ciałem. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, i regularnie się superwizuję.

Sesja psychoterapii jest dla mnie spotkaniem, w którym towarzyszę Ci w procesach lepszego zrozumienia siebie samego i odkrywania zasobów umożliwiających tworzenie takich relacji ze sobą i z innymi, które dadzą Ci większe poczucie satysfakcji życiowej. Cały proces psychoterapii jest dla mnią droga uwalniania się od tego, co już nam nie służy. Więcej możesz poczytać tutaj. Psychoterapię prowadzę na terenie Poznania.

Konsultacje ONLINE

W obecnej sytuacji związanej z epidemią zapraszam do kontaktu poprzez skype, zoom lub telefonicznie

Terapia indywidualna

W czym pomagam: trudności w relacjach, stres, traumy, PTSD, depresja, lęki, kryzysy życiowe, zaburzenia osobowości, agresja, autoagresja, bezsenność, wypalenie zawodowe.

Terapia par

W czym pomagam? kryzys w związku, trudności w komunikacji, problemy rodzinne, kłopoty w wyrażaniu emocji.

Redukcja stresu i skutków traum

W czym pomagam? chroniczne zmęczenie, przewleksy stres, traumy, PTSD, depresja, lęki, trudności w koncentracji, wypalenie zawodowe, problem z odczuwaniem emocji. Jak pomagam: stosuję metodę TRE, sesje biofeedbacksesje oddechowe, medytacje uważności, ćwiczenia uwalniające napięcie.