SZKOLENIA

Proaktywna sprzedaż metodą MBCS

Co by się stało, gdyby język sprzedaży zamienić na język randki? Być może odpowiedzi udzieli ten żartobliwy i pewnie trochę kontrowersyjny film.
Warsztat Proaktywna sprzedaż moim zdaniem może być bardzo interesujący przede wszystkim dla trzech grup osób.
Po pierwsze dla tych, którzy potrzebują większej skuteczności ale mają już dosyć standardowego podejścia, starych schematów i chcieliby położyć nacisk na autentyczność. Jeśli podskórnie czujesz, że autentyczność pomaga sprzedawać, to myślę, że to szkolenie Ci się spodoba.
Po drugie, ten warsztat chciałbym też zaproponować osobom, które uważają, że istnieje jakaś inna droga do wysokiej skuteczności niż wywieranie wpływu na innych (lub manipulowanie nimi). Jeśli jesteś zainteresowany tym jaką pracę należy wykonać nad swoim systemem komunikacji i własną emocjonalnością, to polecam Ci to szkolenie.
Trzecią grupą są Ci uczestnicy szkoleń, którzy mają świadomość, że szkolenia nie zmieniają życia w jeden dzień. Ludzki mózg potrzebuje 50 godzin treningu, żeby dobrze przyswoić nową umiejętność. Dlatego też szkolenie to może trwać nawet 4 dni i jest podzielone na dwa dwudniowe moduły. Chcę zapewnić uczestnikom odpowiednie wdrożenie i dać czas na przyswojenie tematyki, która dla wielu uczestników szkolenia jest po prostu nowa i nierzadko wymaga radykalnej zmiany myślenia o sprzedaży w ogóle. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu.

Proaktywny telemarketing metodą MBCS

Masz dosyć telefonowania i presji z tym związanej? Chciałbyś rozmawiać z klientami inaczej niż robi to większość konsultantów na rynku? Potrzebujesz lepszego panowania nad swoimi emocjami i postawą? Chcesz się zabezpieczyć przed wypaleniem zawodowym? Jesli tak, to istnieje duża szansa, że ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Podobnie jak warsztat Proaktywnej sprzedaży również ten opiera się na tzw, 5 minutowym treningu sprzedawcy. Uczestnicy uczą się jak rozmawiać przez telefon, by brzmieć autentycznie i być sobą. W świecie standardowych sformułowań, których używają telemarketerzy zdolność do normalnej ale i odważnej komunikacji staje się czymś wyjątkowym i bardzo skutecznym. Uczestnicy na bazie Analizy Transakcyjnej i metody MBCS opracowują własne sposoby budowania relacji przez telefon, co pozwala im być bardziej skutecznymi niż wtedy, kiedy powatarzają cudze, wyuczone sformułowania.

Podobnie jak warsztat dotyczący sprzedaży pokazuje, na czym polega trening mentalny praca nad własną emocjonalnością i nastawieniem wobec klienta. Uważam bowiem, że to co nas powstrzymuje przed lepszymi wynikami w pracy to nie tyle brak zdolności komunikacyjnych co brak kompetencji w pracy z własną emocjonalnością.

 

 

Relacje lidera

Kim jesteś jako manager? Czujesz się tym który kieruje, tym który trenuje, czy tym który tworzy zespół? Warsztat relacje lidera ma dostarczyc narzędzi, dzięki którym łatwiej będzie tworzyć zespoły ludzi zainspirowanych i inspirujących innych.

Warsztat redukcji stresu i traum metodą TRE

Poznaj metodę pracy z ciałem, dzięki której możesz usunąć skutki stresu i życiowych traum. Nasze ciało ma wszystko co jest potrzebne do tego, żebyśmy mogli żyć bez napięć, bólu, stresu i byli w stanie wziąć głębszy oddech i czuć radość na co dzień.

Ciało posiada swój własny mechanizm, dzięki któremu możemy uspokoić myśli i bardziej umocnić się w życiu. Jeżeli chcesz go poznać, to zapraszam na warsztaty TRE - ćwiczeń usuwających stres, napięcia i traumy życiowe.

Metoda TRE została opracowania przez dr Davida Barcelego, stosowana jest zarówno dla osób pragnących redukować napięcia i stres jak i dla tych, które chciałyby uwolnić się od skutków życiowej traumy.

Zapraszam na warsztat, w czasie którego dowiesz się czym są i na czym polegają ćwiczenia TRE. Nauczysz się jak wykonywać kilka prostych ćwiczeń, których podstawą jest wibrowanie. Na zajęciach skupiamy się jedynie na pracy z ciałem, nie chodzi o omawianie stresowych sytuacji życiowych.

Będziesz miał możliwość poznania ćwiczeń, dzięki którym:
- można zmniejszyć nawyk zamartwiania się,
- transformować własne emocje,
- mieć na co dzień więcej energii,
- lepiej spać,
- regulować w naturalny sposób gospodarkę hormonalną organizmu.